Media Folders (1.0.7) - en to mn translation catalogue (23 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Images
mn: Зураг

en: Delete
mn: Устгах

en: Type
mn: Төрөл

en: List
mn: Жагсаалт

en: Remove
mn: Устгах

en: Description
mn: Тайлбар

en: File
mn: Файл

en: Edit
mn: Засварлах

en: Date
mn: Огноо

en: Size
mn: Хэмжээ

en: Weight
mn: Жин

en: Name
mn: Нэр

en: Save
mn: Хадгалах

en: Format
mn: Бүтэц

en: Files
mn: Файлууд

en: file
mn: Файл

en: Location
mn: Байрлал

en: Width
mn: Өргөн

en: Height
mn: Өндөр

en: Media
mn: Дуу дүрслэл

en: Configuration
mn: Тохиргоо

en: Order
mn: Дараалал
