Media Folders (1.0.7) - en to ms translation catalogue (27 entries)

en: Title
ms: Tajuk

en: Images
ms: Imej-imej

en: Delete
ms: Padam

en: Type
ms: Jenis

en: List
ms: Senarai

en: Remove
ms: Buang

en: Description
ms: Huraian

en: File
ms: Fail

en: Edit
ms: Sunting

en: Date
ms: Tarikh

en: Size
ms: Saiz

en: Weight
ms: Pemberat

en: Name
ms: Nama

en: Save
ms: Simpan

en: Files
ms: Fail

en: file
ms: fail

en: Location
ms: Lokasi

en: Revisions
ms: Semakan

en: Width
ms: Kelebaran

en: Height
ms: Ketinggian

en: Configuration
ms: Konfigurasi

en: Order
ms: Urutan

en: Sort by
ms: Susun mengikuti

en: Search results
ms: Keputusan carian

en: Extension
ms: Sambungan

en: About
ms: Perihal

en: The title is used as a tool tip when the user hovers the mouse over the image.
ms: Tajuk digunakan sebagai tooltip apabila pengguna melegarkan tetikus atas imej.
