Media Folders (1.0.7) - en to ru translation catalogue (13 entries)

en: Title
ru: Ат

en: Delete
ru: Ыраары

en: Type
ru: Янзы

en: List
ru: Даңзы

en: Description
ru: Тодарадып бижиири

en: File
ru: Файл

en: Edit
ru: Өскертири

en: Date
ru: Ай, хүн

en: Name
ru: Ат

en: Save
ru: Шыгжаары

en: file
ru: файл

en: Media
ru: Медиа

en: About
ru: Дугайында
