Media Fotoweb (2.0.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (10 entries)

en: File
hu: Fájl

en: Image
hu: Kép

en: Filename
hu: Fájlnév

en: Created
hu: Létrehozva

en: Original image
hu: Eredeti kép

en: Height
hu: Magasság

en: Media
hu: Média

en: Changed
hu: Módosítva

en: About
hu: Leírás

en: Preview image
hu: Előnézeti kép
