Media Fotoweb (2.0.0-alpha1) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: File
my: ဖိုင်

en: Image
my: ပုံရိပ်

en: Filename
my: ဖိုင်အမည်

en: Original image
my: မူလရင်းမြစ် ဓာတ်ပုံ

en: Media
my: မီဒီယာ

en: About
my: အကြောင်း
