Media Fotoweb (2.0.0-alpha2) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: File
bn: ফাইল

en: Image
bn: ছবি

en: Filename
bn: ফাইলের নাম

en: Media
bn: মাধ্যম

en: About
bn: সম্পর্কে
