Media Fotoweb (2.0.0-alpha2) - en to sk translation catalogue (9 entries)

en: File
sk: Súbor

en: Image
sk: Obrázok

en: Filename
sk: Názov súboru

en: Created
sk: Vytvorené

en: Original image
sk: Originálny obrázok

en: Height
sk: Výška

en: Media
sk: Médiá

en: Changed
sk: Zmenené

en: About
sk: Informácie o
