Media Fotoweb (2.0.0-alpha3) - en to gl translation catalogue (9 entries)

en: File
gl: Ficheiro

en: Image
gl: Imaxe

en: Filename
gl: Nome de ficheiro

en: Created
gl: Creado

en: Original image
gl: Imaxe orixinal

en: Height
gl: Alto

en: Media
gl: Medios

en: Changed
gl: Cambiado

en: About
gl: Información
