Media Fotoweb (2.0.0-alpha3) - en to kn translation catalogue (9 entries)

en: File
kn: ಕಡತ

en: Image
kn: ಚಿತ್ರ

en: Filename
kn: ಕಡತದಹೆಸರು

en: Created
kn: ನಿರ್ಮಿಸಲಾಗಿದೆ

en: Height
kn: ಎತ್ತರ

en: Media
kn: ಮಾಧ್ಯಮ

en: Changed
kn: ಬದಲಾಯಿಸಲಾದ

en: About
kn: ಕುರಿತು

en: Authentication type
kn: ದೃಢೀಕರಣದ ಬಗೆ
