Media Fotoweb (2.0.0-alpha4) - en to fi translation catalogue (9 entries)

en: File
fi: Tiedosto

en: Image
fi: Kuva

en: Filename
fi: Tiedoston nimi

en: Created
fi: Luotu

en: Original image
fi: Alkuperäinen kuva

en: Height
fi: Korkeus

en: Changed
fi: Muuttunut

en: About
fi: Tietoja

en: Preview image
fi: Esikatselukuva
