Media Fotoweb (2.0.0-alpha4) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: File
is: Skrá

en: Image
is: Mynd

en: Filename
is: Skráarnafn

en: Created
is: Stofnað

en: Original image
is: Upprunaleg mynd

en: Height
is: Hæð

en: Media
is: Margmiðlunarefni

en: About
is: Um
