Media Fotoweb (2.0.0-alpha4) - en to ku translation catalogue (8 entries)

en: File
ku: پەڕگە

en: Image
ku: وێنە

en: Filename
ku: ناوی پەڕگە

en: Created
ku: درووستکراوە

en: Original image
ku: وێنەی ڕاستەقینە

en: Height
ku: بەرزی

en: Media
ku: ڕەنگاڵە

en: About
ku: دەربارە
