Media Fotoweb (2.0.0-alpha4) - en to ro translation catalogue (9 entries)

en: File
ro: Fișier

en: Image
ro: Imagine

en: Filename
ro: Nume fișier

en: Created
ro: Creat

en: Original image
ro: Imaginea originală

en: Height
ro: Înălțime

en: Changed
ro: Schimbat

en: About
ro: Despre

en: Preview image
ro: Previzualizare imagine
