Media Fotoweb (2.0.0-alpha4) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: File
te: ఫైల్

en: Image
te: బొమ్మ

en: Created
te: సృష్టితం

en: Height
te: ఎత్తు

en: About
te: గురించి
