Media Fotoweb (2.0.0-alpha4) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: File
th: ไฟล์

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: Height
th: ความสูง

en: Media
th: สื่อ

en: Changed
th: เปลี่ยน

en: About
th: เกี่ยวกับ
