Media Fotoweb (2.0.0-alpha5) - en to ar translation catalogue (10 entries)

en: File
ar: ملف

en: Image
ar: الصورة

en: Filename
ar: اسم الملف

en: Created
ar: الإنشاء

en: Original image
ar: الصورة الأصلية

en: Height
ar: الارتفاع

en: Media
ar: ميديا

en: Changed
ar: تم التغير

en: About
ar: حول

en: Preview image
ar: معاينة الصورة
