Media Fotoweb (2.0.0-alpha5) - en to el translation catalogue (9 entries)

en: File
el: Αρχείο

en: Image
el: Εικόνα

en: Filename
el: Όνομα αρχείου

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: Original image
el: Αρχική εικόνα

en: Height
el: Ύψος

en: Media
el: Μέσα

en: Changed
el: Τροποποιημένο

en: About
el: Περί
