Media Fotoweb (2.0.0-alpha5) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: File
eu: Fitxategi

en: Image
eu: Irudia

en: Filename
eu: Fitxategi izena

en: Created
eu: Sortua

en: Original image
eu: Irudi originala

en: Height
eu: Altuera

en: Changed
eu: Aldatuta

en: About
eu: (r)i buruz
