Media Fotoweb (2.0.0-alpha5) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: File
mn: Файл

en: Image
mn: Зураг

en: Created
mn: Үүссэн

en: Height
mn: Өндөр

en: Media
mn: Дуу дүрслэл
