Media Fotoweb (2.0.0-alpha5) - en to pl translation catalogue (10 entries)

en: File
pl: Plik

en: Image
pl: Obraz

en: Filename
pl: Nazwa pliku

en: Created
pl: Utworzono

en: Original image
pl: Oryginalny obrazek

en: Height
pl: Wysokość

en: Changed
pl: Zmieniono

en: About
pl: O stronie

en: Preview image
pl: Podgląd obrazu

en: Authentication type
pl: Typ autentykacji
