Media Fotoweb (2.0.0-alpha6) - en to es translation catalogue (12 entries)

en: File
es: Archivo

en: Image
es: Imagen

en: Filename
es: Nombre de archivo

en: Created
es: Creado

en: Original image
es: Imagen original

en: Height
es: Alto

en: Media
es: Multimedia

en: Changed
es: Modificado

en: Source field
es: Campo original

en: About
es: Acerca de

en: Preview image
es: Previsualizar imagen

en: Authentication type
es: Tipo de autentificación
