Media Fotoweb (2.0.0-alpha6) - en to et translation catalogue (10 entries)

en: File
et: Manus

en: Image
et: Pilt

en: Filename
et: Failinimi

en: Created
et: Loodud

en: Original image
et: Algne pilt

en: Height
et: Kõrgus

en: Media
et: Meedia

en: Changed
et: Muudetud

en: About
et: Programmist

en: Preview image
et: Pildi eelvaade
