Media Fotoweb (2.0.0-alpha6) - en to sv translation catalogue (10 entries)

en: File
sv: Fil

en: Image
sv: Bild

en: Filename
sv: Filnamn

en: Created
sv: Skapad

en: Original image
sv: Originalbild

en: Height
sv: Höjd

en: Changed
sv: Ändrad

en: Source field
sv: Källfält

en: About
sv: Om

en: Preview image
sv: Förhandsgranska bilden
