Media Fotoweb (2.0.0-alpha7) - en to da translation catalogue (9 entries)

en: File
da: Fil

en: Filename
da: Filnavn

en: Created
da: Oprettet

en: Original image
da: Originalt billede

en: Height
da: Højde

en: Changed
da: Ændret

en: Source field
da: Kildefelt

en: About
da: Om

en: Preview image
da: Eksempelbillede
