Media Fotoweb (2.0.0-alpha7) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: Filename
id: Nama berkas

en: Created
id: Dibuat

en: Original image
id: Gambar asli

en: Height
id: Tinggi

en: Changed
id: Berubah

en: Source field
id: Bidang asal

en: About
id: Tentang

en: Preview image
id: Gambar pratinjau
