Media Fotoweb (2.0.0-alpha8) - en to ru translation catalogue (11 entries)

en: File
ru: Файл

en: Filename
ru: Имя файла

en: Created
ru: Создано

en: Original image
ru: Оригинальное изображение

en: Height
ru: Высота

en: Media
ru: Мультимедиа

en: Changed
ru: Изменение

en: Source field
ru: Исходное поле

en: About
ru: Информация

en: Preview image
ru: Предварительный просмотр изображения

en: Authentication type
ru: Тип аутентификации
