Media Fotoweb (8.x-1.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: Submit
nl: Indienen

en: File
nl: Bestand

en: Filename
nl: Bestandsnaam

en: Created
nl: Aangemaakt

en: Original image
nl: Originele afbeelding

en: Height
nl: Hoogte

en: Changed
nl: Gewijzigd

en: About
nl: Over

en: Preview image
nl: Voorbeeldweergave
