Media Fotoweb (8.x-1.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (9 entries)

en: Submit
oc: Sometre

en: File
oc: Fichièr

en: Filename
oc: Nom del fichièr

en: Created
oc: Creat(ada)

en: Original image
oc: Imatge original

en: Height
oc: Nautor

en: Media
oc: Mèdia

en: Changed
oc: Modificat

en: About
oc: A prepaus
