Media Fotoweb (8.x-1.0-alpha2) - en to ca translation catalogue (10 entries)

en: Submit
ca: Envia

en: File
ca: Fitxer

en: Filename
ca: Nom de fitxer

en: Created
ca: Creat

en: Original image
ca: Imatge original

en: Height
ca: Alçada

en: Media
ca: Multimèdia

en: Changed
ca: Canviat

en: About
ca: Detalls

en: Preview image
ca: Previsualitza la imatge
