Media Fotoweb (8.x-1.0-alpha2) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Submit
lt: Siųsti

en: File
lt: Failas

en: Filename
lt: Failo pavadinimas

en: Created
lt: Sukurta

en: Original image
lt: Originalus paveikslėlis

en: Height
lt: Aukštis

en: Changed
lt: Pakeista

en: About
lt: Apie
