Media Fotoweb (8.x-1.0-alpha2) - en to lv translation catalogue (10 entries)

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: File
lv: Fails

en: Filename
lv: Faila nosaukums

en: Created
lv: Izveidots

en: Original image
lv: Oriģinālais attēls

en: Height
lv: Augstums

en: Media
lv: Multivide

en: Changed
lv: Labots

en: About
lv: Par

en: Preview image
lv: Priekšskatījuma attēls
