Media Fotoweb (8.x-1.0-alpha2) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Submit
mr: सुपूर्द करणे

en: File
mr: फाईल

en: Filename
mr: फाईलचे नाव

en: Created
mr: प्रकाशन

en: Original image
mr: मूळ छायाचित्र

en: Height
mr: उंची
