Media Fotoweb (8.x-1.0-alpha3) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Submit
bg: Запис

en: File
bg: Файл

en: Filename
bg: Име на файла

en: Created
bg: Създадено

en: Media
bg: Медия
