Media Fotoweb (8.x-1.0-alpha3) - en to cs translation catalogue (10 entries)

en: Submit
cs: Odeslat

en: File
cs: Soubor

en: Filename
cs: Název souboru

en: Created
cs: Vytvořeno

en: Original image
cs: Původní obrázek

en: Height
cs: Výška

en: Media
cs: Média

en: Changed
cs: Změněno

en: About
cs: Popis

en: Preview image
cs: Náhled obrázku
