Media Fotoweb (8.x-1.0-alpha3) - en to hi translation catalogue (9 entries)

en: Submit
hi: जमा करें

en: File
hi: फ़ाइल

en: Filename
hi: फ़ाइल का नाम

en: Created
hi: निर्मित

en: Original image
hi: मूल छवि

en: Height
hi: ऊंचाई

en: Media
hi: मीडिया

en: Changed
hi: बदल गया

en: About
hi: के बारे में
