Media Fotoweb (8.x-1.0-alpha4) - en to be translation catalogue (9 entries)

en: Submit
be: Захаваць

en: File
be: Файл

en: Filename
be: Назва файла

en: Created
be: Створана

en: Original image
be: Сапраўдная выява

en: Height
be: Вышыня

en: Media
be: Мультымедыя

en: About
be: Аб

en: Preview image
be: Перапрагледзець выяву
