Media Fotoweb (8.x-1.0-alpha5) - en to ja translation catalogue (11 entries)

en: Submit
ja: 送信

en: File
ja: ファイル

en: Image
ja: 画像

en: Filename
ja: ファイル名

en: Created
ja: 作成

en: Original image
ja: オリジナル画像

en: Height
ja: 高さ

en: Media
ja: メディア

en: Changed
ja: 変更済

en: About
ja: アバウト

en: Preview image
ja: 画像をプレビュー
