Media Fotoweb (8.x-1.0-alpha5) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Submit
cy: Cyflwyno

en: File
cy: Ffeil

en: Image
cy: Delwedd

en: Created
cy: Wedi ei greu

en: Height
cy: Uchder

en: Media
cy: Cyfryngau
