Media Fotoweb (8.x-1.0-alpha5) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: Submit
ka: დადასტურება

en: File
ka: ფაილი

en: Image
ka: სურათი

en: Filename
ka: ფაილის სახელი

en: Created
ka: შექმნილია

en: Height
ka: სიმაღლე

en: Media
ka: მედია
