Media Fotoweb (8.x-1.0-alpha1) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: File
ne: फ़ाइल

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Height
ne: उचाई

en: Media
ne: मिडिया

en: About
ne: बारेमा
