Create Media from Images (1.0.0) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: File Size
sv: Filstorlek

en: Filename
sv: Filnamn

en: Statistics
sv: Statistik

en: File ID
sv: Filens ID

en: Media Name
sv: Medianamn
