Create Media from Images (1.0.1) - en to no translation catalogue (5 entries)

en: File Size
no: Filstørrelse

en: Filename
no: Filnavn

en: Statistics
no: Statistikk

en: File ID
no: Fil-ID

en: Media Name
no: Medienavn
