Create Media from Images (1.0.1) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: File Size
pt: Tamanho do arquivo

en: Filename
pt: Nome do arquivo

en: Statistics
pt: Estatísticas

en: File ID
pt: ID do arquivo

en: Media
pt: Mídia

en: Media Name
pt: Nome da Mídia
