Create Media from Images (1.0.2) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Filename
ar: اسم الملف

en: Status:
ar: الحالة:

en: File ID
ar: معرف الملف

en: Media
ar: ميديا
