Create Media from Images (1.0.2) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Status
be: Статус

en: File Size
be: Памер Файла

en: Filename
be: Назва файла

en: Status:
be: Статус:

en: File ID
be: Файл ID

en: Media
be: Мультымедыя
