Create Media from Images (1.0.2) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: Status
ca: Estat

en: Error Message
ca: Missatge d'error

en: File Size
ca: Mida del fitxer

en: Filename
ca: Nom de fitxer

en: Status:
ca: Estat:

en: File ID
ca: ID del fitxer

en: Media
ca: Multimèdia

en: Media Name
ca: Nom del mèdia
