Create Media from Images (1.0.2) - en to es translation catalogue (8 entries)

en: Status
es: Estado

en: Error Message
es: Mensaje de Error

en: File Size
es: Tamaño de archivo

en: Filename
es: Nombre de archivo

en: Status:
es: Estado:

en: File ID
es: ID del archivo

en: Media
es: Multimedia

en: Media Name
es: Nombre multimedia
