Create Media from Images (1.0.2) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Status
et: Olek

en: Error Message
et: Veateade

en: File Size
et: Failisuurus

en: Filename
et: Failinimi

en: File ID
et: Faili ID

en: Media
et: Meedia

en: Media Name
et: Meedia Nimetus
