Create Media from Images (1.0.2) - en to fr translation catalogue (8 entries)

en: Status
fr: État

en: Error Message
fr: Message d'erreur

en: File Size
fr: Taille du fichier

en: Filename
fr: Nom du fichier

en: Status:
fr: Statut :

en: File ID
fr: Identifiant (ID) de fichier

en: Media
fr: Média

en: Media Name
fr: Nom du média
