Create Media from Images (1.0.2) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Status
gl: Estado

en: Error Message
gl: Mensaxe de erro

en: File Size
gl: Tamaño do Ficheiro

en: Filename
gl: Nome de ficheiro

en: Status:
gl: Estado:

en: File ID
gl: ID do ficheiro

en: Media
gl: Medios
